Jak to działaOgłoszeniodawca zamieszcza ogłoszenie sprzedaży tarcicy nieobrzynanej. Podaje niezbędne informacje – klasę i wymiary desek, masę paczki i sugerowaną cenę. Każda warstwa w paczce jest udokumentowana na zdjęciu pomiarowym, które może być pobrane przez Klienta, a deski w warstwie zmierzone na jego komputerze za pomocą programu Woodbase Viewer – dzięki temu Klient wie, czy towar rzeczywiście odpowiada jego potrzebom.

Klient może przeglądać oferty sprzedaży tarcicy z całej Polski, stosując filtry wyszukiwania – odległość od jego miejscowości, gatunek drewna, cenę, wymiary. Po odnalezieniu interesującej go oferty może skontaktować się z Ogłoszeniodawcą i ustalić szczegóły transakcji.

Co jest potrzebne do korzystania z Serwisu?

Ogłoszeniodawca:

1. Założenie konta w serwisie OTOdeska.

2. Instalacja stanowiska pomiarowego w zakładzie – składającego się ze stołu pomiarowego, kamery, stanowiska komputerowego oraz pilota do zdalnego wprowadzania wymiarów desek.

Klient:

1. Założenie konta w serwisie OTOdeska.

2. Instalacja programu WOODBASE VIEWER.

Czym wyróżnia się OTOdeska?

Jest to jedyny polski serwis internetowy, umożliwiający e-handel tarcicą na podstawie wiarygodnych i mierzalnych zdjęć warstw paczki. Ułatwia transakcje pomiędzy klientami detalicznymi a dużymi zakładami tartacznymi – oszczędza czas i eliminuje konieczność osobistego oglądania towaru w zakładach.

Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w regulaminie Ok, rozumiem